В юридичній компанії «Юскутум» працюватимуть боти-адвокати

07 липня 2017
В юридичній компанії «Юскутум» працюватимуть боти-адвокати

Партнер юридичної компанії «Юскутум» Артем Афян розповів, що незабаром справи клієнтів вестимуть не юристи, а чат-боти. Компанія розробляє цифрових помічників для простої роботи замість адвокатів.

Першим з`явиться чат-бот, що подаватиме заявки на реєстрацію об`єктів інтелектуальної власності.

Бота для оформлення патентів запустять вже наприкінці липня. Афян повідомив, що послуги віртуального співрозмовника обійдуться втричі дешевше – близько 500 гривень, у той час як звичайні юристи беруть за це 2,5 тисячі. Серед переваг залучення чат-ботів – можливість подати заявку, не виходячи з дому.

«Юскутум» до кінця року має намір випустити чотирьох різних ботів. Один з них аналізуватиме переписку з постачальниками та формуватиме готові контракти. Роботу, на виконання якої юристи зазвичай витрачають щонайменше три дні, бот зробить за кілька секунд. Інший бот подаватиме документи до суду та реєструватиме юридичних осіб.

Артем Афян переконаний, що боти візьмуть на себе рутинну роботу, на яку юристи витрачають значну частину часу. Отже, цифрові програми замінять частину співробітників юридичної компанії. На думку експерта, адвокат має в запасі близько п`яти років для перекваліфікації.

Юридичні боти – це сучасний світовий тренд. На зорі віртуальних програм-співрозмовників 19-річний студент Стенфорда розробив бота-адвоката DoNotPay – сервіс для автовласників, який виявився досить помічним в оскарженні штрафів за неправильну парковку. Впродовж кількох років програма розглянула 250 тисяч справ, з яких 160 тисяч виграла, заощадивши своїм «клієнтам» понад $4 мільйони.

Нещодавно бота-адвоката запустили в «Ощадбанку». За прогнозами, він замінить приблизно три тисячі юристів.

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії