В яких галузях корисно застосовувати чат-ботів

23 травня 2017
В яких галузях корисно застосовувати чат-ботів

Розумний чат-бот має безліч можливостей: обробляти та запам'ятовувати відповіді та запитання користувача, навчатися, визначати геолокацію, розпізнавати обличчя й голоси. Завдяки цьому віртуальний співрозмовник стане у нагоді в різних галузях. В яких саме – читайте далі.

8 галузей, де чат-бот стане у нагоді

В яких галузях корисно застосовувати чат-ботів

1. Страхування

Чат-бот легко оптимізує процес подачі страхового позову чи запиту на обслуговування, допоможе зібрати пакет потрібних документів та оформити заявку.

2. Комунальні послуги

Віртуальний співрозмовник оперативно сповіщатиме мешканців про різні аварії, ремонтні роботи, планові вимкнення та ін. Крім того, надіслати заявку на ремонт, запросити рахунок і сплатити послуги користувач зможе теж безпосередньо в чаті.

3. Медицина

У галузі медицини чат-бот корисний в якості консультанта. Він також викличе лікаря додому, надішле запит на здачу аналізів і отримання їхніх результатів, знайде потрібні ліки та дізнається їхню вартість у різних аптеках.

4. Телекомунікації

Віртуальний співрозмовник у галузі телекомунікацій корисний у якості технічної підтримки, вибору та зміни тарифного плану, поповнення рахунку та ін.

5. Фінанси

Грошові перекази, блокування та активація банківської карти, обмін валют – ці та інші функції доступні чат-боту. Безпеку фінансових операцій гарантовано.

6. Туризм

Віртуальний помічник забронює готель, знайде, придбає та у разі необхідності обміняє квитки, надасть карту найзручнішого маршруту – тобто, зробить все для найкомфортнішої подорожі клієнта.

7. Beauty-індустрія

У сфері краси бот надсилає користувачам якісний контент, скажімо, останні новини зі світу високої моди, нові каталоги одягу та косметичних препаратів або поради фахівців. Крім того, віртуальний співрозмовник допоможе підібрати імідж і придбати відповідні засоби догляду за тілом, косметику та одяг.

8. Ресторани

Чат-бот допоможе клієнту оформити замовлення, забронювати столик, оплатити послугу доставки. Така якість обслуговування, поза сумнівом, сприятиме збільшенню продажів і підвищенню лояльності клієнтів.

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії