У Facebook Messenger тестують нову функцію «Реакції»

06 березня 2017
У Facebook Messenger тестують нову функцію «Реакції»

Представники Facebook офіційно оголосили про тестові випробування нової функції «Реакції» в Messenger. Завдяки нововведенню користувачі реагуватимуть на приватні повідомлення, вибравши з переліку відповідну емоцію.

Загалом доступними будуть сім реакцій. Одна з них – «дізлайк». Нагадаємо, що в новинній стрічці Facebook є можливість вибрати реакцію на пост, проте «дізлайк» там відсутній. Проти впровадження цієї емоції особисто виступив Марк Цукерберг. На його думку, це принижує користувачів і призводить до негативу. В приватних повідомленнях «дізлайк» додали в якості аналога слову «ні».

Для вибору потрібної реакції користувачеві Messenger достатньо натиснути на іконку емодзі, розташовану поруч з повідомленням.

У Facebook Messenger тестують нову функцію «Реакції»

На даний момент нову функцію тестують у невеликому колі користувачів. Якщо тестові випробування будуть успішними, функцію задіють для всіх користувачів додатку, який сьогодні налічує понад мільярд людей.

Представники Facebook розповіли, що постійно досліджують можливості, які би зробили Messenger ще зручнішим, цікавішим і захоплюючим. Нагода ділитися емодзі – це чергова можливість для користувачів оригінально виявляти почуття та емоції в чаті. Отже, розмова буде веселішою та приємнішою.

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії