Топ-7 трендів розробки Facebook-ботів цього року

31 січня 2017
Топ-7 трендів розробки Facebook-ботів цього року

Впродовж минулого року розробники досліджували можливості платформи Facebook Messenger, створюючи чат-ботів з різним функціоналом. Цього року намітилися загальні тенденції розвитку цього напрямку. Ботів дедалі частіше використовують в якості інструменту для бізнесу, а не в розважальних цілях. Пропонуємо вам огляд основних тенденцій 2017-го у розробці віртуальних співрозмовників.

 

7 трендів розробки ботів на платформі Facebook

1. Боти спілкуватимуться, як люди, але без «води»

Користувачі бажають спілкуватися нормальною людською мовою навіть з машиною, але при цьому не сприймають розлогих відповідей і непотрібну інформацію. Стисло та по суті – ось так відповідатимуть чат-боти, яких запустять у цьому році.

2. Сумісність з мобільними версіями сайтів обов'язкова

Якщо чат-бот не запускається на мобільній версії сайту, компанія ризикує втратити істотну частину цільової аудиторії. Це особливо актуально для інтернет-магазинів, оскільки сьогодні більшість покупок здійснюється через смартфон, і користувач хоче отримати консультацію тут і зараз.

3. З'явиться можливість поділитися цікавим ботом

Рекомендації встановити певного бота, поділитися ним з друзями та родичами, під`єднати його до загального чату – ці функції соціалізуватимуть ботів, виведуть їх у топ і з часом монетизують.

4. Буде простіше розробити та знайти потрібного бота

Чим простішим стане процес пошуку конкретного бота чи розробки програми з певним функціоналом, тим активніше розвиватиметься ця екосистема, що призведе до появи кращих інструментів і нових можливостей.

5. Боти виконуватимуть певні завдання

У минулому році чат-боти були універсальними. У цьому році з'являться персональні інструменти для фахівців окремих галузей – ЗМІ, ресторанного бізнесу, e-commerce та ін.

6. Сценарії поведінки ботів стануть складнішими

Чат-боти вдосконалюються. Якщо раніше вони відповідали тільки на прості запитання, з впровадженням технологій розпізнавання людської мови та виділення ключових фраз вони вийдуть на якісно новий рівень спілкування.

7. Очікується розквіт технології за рахунок активної чат-ботизаціі

Впровадження чат-ботів підвищує ефективність бізнес-процесів, надає суттєвих конкурентних переваг. Тому в 2017-му чимало компаній забажають отримати такий корисний інструмент у своєму арсеналі. Це призведе до стрімкого розвитку технологій.

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії