Топ-3 нових українських чат-ботів

04 грудня 2017
Топ-3 нових українських чат-ботів

Цього року чат-боти стали одними з найбільш популярних онлайн-сервісів. Бажаєте спростити спілкування з клієнтами? Створіть чат-бот. Є бажання прорекламувати власну продукцію або послугу? Створіть чат-бот. І таких застосувань можуть бути десятки.

В Україні розробники створюють безліч чат-ботів для різних сфер діяльності. Щодо трьох останніх ми розповімо у цьому матеріалі.

Чат-бот, який відстежує пікові навантаження

Компанія Uberdrive розробила бот для месенджера Viber, який дає можливість водіям стежити за змінами у статистиці замовлень у різних районах Києва. Це сприяє ефективності розвезення пасажирів на локаціях з підвищеним навантаженням. Головне завдання бота – моніторити найбільш завантажені частини міста у режимі реального часу і аналізувати, на яких ділянках попит на послуги таксистів Uber підвищений. На сьогодні бот функціонує тільки у столиці, але компанія планує запуск в інших містах.

Чат-бот для купівлі квитків у цирк

Національний цирк України приєднався до числа тих організацій, які в якості інструменту продажу створили чат-бот. Щоб придбати квитки на виставу, тепер не потрібно їхати на площу Перемоги і стояти в черзі. Досить запустити бот в месенджері Telegram і зробити покупку.

Чат-боти для замовлення питної води

У будь-якому офісному приміщенні є кулери з питною водою. Їх замовляти вигідно і зручно, бо змінні ємності не такі дорогі у порівнянні з купівлею невеликих пляшок води. Іноді для замовлення води потрібно витратити багато часу: знайти постачальників, обрати оптимальну вартість і тому подібне. З появою чат-бота для замовлення води, це не буде проблемою. У Telegram можна обрати кращого постачальника, ознайомитися з ціновим діапазоном і замовити доставку.

 

Підписуйтесь на новини ChatBot Conference UA у Facebook та Twitter!

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії