Статистика використання ботів у «ПриватБанку». Доповідь на ChatBot Conference

21 березня 2017
Статистика використання ботів у «ПриватБанку». Доповідь на ChatBot Conference

29 березня на ChatBot Conference керівник «Чат онлайн» «ПриватБанку» Юлія Гусєва розповість, як працюють боти найбільшого банку України.

Тема виступу: «Боти в "ПриватБанку". Жива статистика».

 

Онлайн-чат «ПриватБанку» – це безкоштовна послуга, призначена для швидкого та повного інформування клієнтів, вирішення проблемних ситуацій, консультацій з різних питань і т.д. Служба підтримки працює 24 години на добу сім днів на тиждень, а час обробки запиту триває менше за хвилину.

Таку високу якість клієнтської підтримки «ПриватБанк» досягає завдяки чат-ботам. На конференції керівник онлайн-чату розповість, які саме функції виконують віртуальні співрозмовники та як банк заощаджує величезні кошти на зарплатах співробітникам.

Учасники конференції дізнаються:

  • скільки ботів у «ПриватБанку»;
  • як працюють боти в «ПриватБанку» (статистика, цифри, цікаві факти).

 

Юлія Гусєва – фахівець галузі роботи контактних центрів «ПриватБанку» (вхідної телефонії та підтримки «Чат онлайн»). Курує багатьма проектами і працює з VIP-клієнтами фінансової установи.

 

Бізнес-конференція ChatBot Conference відбудеться 29 березня в БЦ «Парус». Встигніть зареєструватися: chatbotconf.com.ua/uk/registration.

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії