Творці платформи SnatchBot відкрили магазин чат-ботів

11 вересня 2017
Творці платформи SnatchBot відкрили магазин чат-ботів

Власники платформи для розробки віртуальних співрозмовників SnatchBot відкрили перший у світі магазин ботів з аналогічною назвою. Торговий майданчик інтегрований з платформою і дозволяє істотно спростити процес розробки і впровадження ботів.

Магазин SnatchBot включає:

  • шаблони ботів – налаштовуються для вирішення конкретних завдань бізнесу;
  • каталог готових ботів – можна впровадити в бажаний канал зв'язку (всі популярні месенджери і сайти) за допомогою одного кліка.

Серед шаблонів віртуальних співрозмовників доступні боти для клієнтської підтримки, проведення транзакцій, прогнозу погоди, бронювання авіаквитків, електронної комерції, готельного бізнесу, персональні помічники і т. п. У каталозі можна знайти прості стандартні продукти.

Поки що у магазині представлені боти, яких розробляла сама компанія або спільнота користувачів платформи. Але з часом асортимент продуктів істотно розшириться. Сторонні розробники також зможуть продавати своїх цифрових помічників на торговому майданчику SnatchBot.

Цікаво, що для використання ботів SnatchBot, не потрібно нічого платити. Крім того, компанія надає безкоштовний доступ до шаблонів і служби підтримки. Впроваджувати і кастомізувати віртуальних співрозмовників дуже просто, попереднього навчання не потрібно.

 

Підписуйтесь на новини ChatBot Conference UA у Facebook та Twitter!

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії