Створено бота для підготовки презентацій стартапів

24 лютого 2017
Створено бота для підготовки презентацій стартапів

Стартапи інвесторам зазвичай презентують у форматі стислих пітч-сесій, коли автор ідеї повинен максимально лаконічно вигідно представити продукт за 10 хвилин.

Багато проектів не отримали кошти через невдалу презентацію. Тепер є нагода уникнути провального виступу завдяки сервісу Pitchbot.

Pitchbot – це особливий чат-бот, завдяки якому підприємці-початківці створюють стислу, ємну та яскраву презентацію свого продукту. Бот вказує на проблемні місця у доповіді спікера та підказує, яка інформація є справді важливою, а якої краще уникнути.

Створено бота для підготовки презентацій стартапів (1)

Презентації для бізнес-янголів, інкубаторів, венчурних і посівних фондів трохи різняться між собою. Pitchbot враховує цю різницю. На початку спільної роботи з ботом користувач обирає, кому він презентуватиме проект. Після цього отримує відповідні коментарі про спіч.

Створено бота для підготовки презентацій стартапів (2)

Спілкування з сервісом здійснюється у форматі чату. Бот ставить серію запитань про проект і розробників, а згодом видає аналіз про переваги та недоліки продукту. Ще бот називає інвесторів, яких проект мав би зацікавити, і на яку суму коштів користувачеві розраховувати на певних умовах.

Зараз Pitchbot – це найефективніший інструмент для підготовки стартап-презентацій.

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії