СЕО DevRain Solutions візьме участь у ChatBot Conference

23 лютого 2017
СЕО DevRain Solutions візьме участь у ChatBot Conference

29 березня голова компанії DevRain Solutions Олександр Краковецький візьме участь у конференції ChatBot Conference.

Тема спікера: «Створення бот-експертів для медичної та юридичної галузей з Microsoft Bot Framework, Azure Cognitive Services і NER-системами».

 

Чат-боти – це корисний інструмент для налагодження ефективного каналу спілкування з клієнтами, пошуку найвигідніших рішень бізнес-задач і суттєвого збільшення прибутку.

На конференції IT-експерт Олександр Краковецький розповість про розробку якісних експертних чат-ботів для конкретної галузі з тих інструментів, що вже існують.

Головні тези доповіді:

  • Як задіювати Microsoft Bot Framework у проектуванні якісних віртуальних співрозмовників.
  • Як задіювати Azure Cognitive Services для обробки друкованого тексту.
  • Особливості роботи з автоматичною системою розпізнавання сутностей – Named Entity Recognition.
  • Лайфхак у розробці експертних діалогових систем для медицини та юриспруденції.

 

Олександр Краковецький – голова DevRain Solutions, головний технічний директор автоматизованої системи рекрутингу донорів крові «ДонорUA», регіональний директор Microsoft, володар звання «Найцінніший фахівець Microsoft», кандидат технічних наук в IT-галузі, провідний фахівець з відкритих даних і технологій «Розумне місто».

DevRain Solutions – одна з найбільших IT-компаній України з проектування функціональних мобільних, веб- і хмарних рішень. Працює зі стартапами та підприємствами в різних галузях: фінанси, медицина, мультимедіа, розваги, ERP/CRM-системи/КМВ, розумне місто та ін.

 

Головна бізнес-подія України в галузі чат-ботів – ChatBot Conference – відбудеться в Києві 29 березня. Реєструйтеся та приходьте!

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії