Чому чат-боти – це касири майбутнього? Дізнайся на ChatBot Conference

28 лютого 2017
Чому чат-боти – це касири майбутнього? Дізнайся на ChatBot Conference

Анонсуємо ще одного спікера ChatBot Conference – керівника з маркетингу та розвитку бізнесу в компанії AltSolution – Марину Черновол.

Тема виступу: «Касири майбутнього. Купувати в чаті – ілюзія чи реальність?».

 

Чат-боти вже стали частиною маркетингової стратегії багатьох великих компаній. Вони забезпечують підтримку продукту 24/7 практично без участі звичайного оператора. Сучасні боти відповідають на різні запитання, допомагають вибрати товар у заданому ціновому діапазоні, враховуючи побажання клієнта.

З розвитком технологій віртуальні помічники стануть повноцінною майданчиком для рітейлу без втручання людини. Коли це трапиться – розкаже на ChatBot Conference Марина Черновол.

Головні тези доповді спікера:

  • Що таке квитковий касир у месенджері.
  • Як взаємодіють користувач і бот. Алгоритми.
  • Переваги та недоліки платформ Telegram і Facebook Messenger.
  • Web vs. Mob. Тенденції галузі. Статистика. Трафік. На що чекати?

 

Марина Черновол – Marketing & Business Development Manager у компанії AltSolution і співзасновник тревел-проекту UnexploredCity. Курує напрямок «Чат-боти», має великі пізнання та досвід роботи з API Telegram, Facebook Messenger і Viber. Основний фах – алгоритмічні боти.

AltSolution – розробник чат-ботів для Facebook і Telegram. Компанія пропонує ефективні рішення в галузі електронної комерції, UI/UX-інтерфейсів, створює кастомізовані продукти для стартапів і системи автоматизації бізнес-процесів для різних підприємств.

 

Конференція ChatBot Conference відбудеться 29 березня в БЦ «Парус». Реєструйтеся на перший міжнародний захід, присвячений чат-ботам, тут.

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії