Огляд найкорисніших бізнес-ботів для Telegram і Facebook Messenger

15 червня 2017
Огляд найкорисніших бізнес-ботів для Telegram і Facebook Messenger

Використання чат-ботів додає підприємцям бонусів і відкриває нові можливості. Віртуальні співрозмовники виступають в якості особистого асистента, оперативно інформують про важливі новини, надають статистику та аналітику, знаходять працівників для виконання доручень і багато іншого. Нижче наведено два переліки: 7 найкращих ботів для бізнесу у Facebook Messenger і стільки ж у Telegram.

Топ-7 корисних бізнес-ботів у Facebook Messenger

1. Unicorn Bay – бот для трейдерів. Оперативно інформує про зміни на біржі, дає змогу в один клік дізнатися про фінансовий стан компаній.

2. RuBrain chatbot – бот-рекрутер, який у найстисліший термін знаходить надійного та досвідченого працівника на відстані для виконання певного завдання.

3. Hello Jarvis – персональний асистент, завчасно нагадує про заплановані події.

4. Growthbot – інструмент для миттєвого маркетингового аналізу різноманітних ресурсів. Надає статистичні дані про компанії, найпопулярніший контент сайту та ін.

5. SignBot – бот для створення гарного та інформативного підпису для електронної поштової скриньки. Розміщує номер телефону, веб-сайт, інші дані користувача на кожному важливому листі.

6. CNN – офіційний чат-бот CNN, регулярно надсилає користувачеві актуальні новини про події в світі.

7. ВТБ24 – бот для клієнтів ВТБ24, інформує про поточний курс валют, робить фінансову аналітику по компанії, знаходить найближчий до офісу банк, інше.

Топ-7 корисних ботів для бізнесу в Telegram

1. Biznesprobiznes_bot – ефективний бізнес-консультант. Доречний на старті нового бізнесу, аналізує нішу та здійснює розрахунки для запуску проекту.

2. GetStatsBot – бот для вивантаження статистики ресурсу з Google Analytics.

3. IceMoneyBot – чудовий інструмент для трейдерів, які постійно потребують інформації про курси валют.

4. MetaMetaBot – бот, що знаходить найдешевші авіаквитки за певним напрямком.

5. DocumentConversionBot – сервіс для конвертації документів у різні формати.

6. Mirabellabot – віртуальний секретар Мірабелла. Формує перелік справ на день, нагадує про зустрічі та важливі події, зберігає посилання та багато іншого.

7. SocialBirdBot – інструмент для SMM-фахівців, відповідає в месенджері Telegram на повідомлення у спільнотах «ВКонтакте».

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії