Огляд новітніх інструментів роботи з криптовалютою на ChatBot Conference

22 березня 2017
Огляд новітніх інструментів роботи з криптовалютою на ChatBot Conference

29 березня на ChatBot Conference виступить експерт у галузі криптовалют, СЕО bitup.io Кір Келевра.

Тема спікера: «Бар'єри у використанні алгоритмічної торгівлі криптовалютами».

 

Bitup.io – це платформа інвестиційних можливостей, що входить до групи компаній B.A.G. Сервіс дає можливість отримати дохід у криптовалюті, не залучаючи досвідчених фінансових аналітиків.

Основний канал прибутку – участь у торгах на криптобіржах. Сервіс #bitup використовує новітні алгоритмічні системи та інструменти для найточнішої аналітики та роботизації криптотрейдингу. Позаяк, інструмент Analitycs & Statistics забезпечує збір і обробку статистичних даних, на базі яких формує ефективні торговельні стратегії.

На ChatBot Conference голова bitup.io розповість, як використовувати інтелектуальні сервіси для отримання прибутку в криптовалюті Bitcoin.

Основні тези доповіді:

  • Макроекономічний огляд ринку криптотрейдингу.
  • Популярні криптобіржі та що з ними не так.
  • Огляд інструментарію та проблеми інтеграції.
  • Висновки та особистий досвід.

 

Кір Келевра – біткоїн-максималіст, криптотрейдер, фахівець у галузі ціноутворення криптовалют. Запроваджує автоматизовані системи торгівлі альткоїнами на профільних майданчиках.

 

Головна бізнес-подія України щодо чат-ботів – ChatBot Conference – відбудеться 29 березня в БЦ «Парус». Поспішайте зареєструватися: chatbotconf.com.ua/uk/registration.

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії