Компанії-розробники чат-ботів з США, Європи та країн СНД

28 вересня 2017
Компанії-розробники чат-ботів з США, Європи та країн СНД

Тенденція щодо впровадження чат-ботів для взаємодії з клієнтами поширилася серед більшості галузей у всіх розвинених країнах світу. Попит же, природно, породжує пропозицію.

З'явилося чимало компаній, які надають послуги з розробки чат-ботів для виконання універсальних та специфічних завдань. Пропонуємо розібрати декілька видатних з США, Європи і країн СНД.

Beesender

Білоруський проект «Бісендер» був задуманий, як софт для автоматизації спілкування працівників великих компаній з їх клієнтами. Сервіс дозволяє легко і швидко створювати універсальних чат-ботів для месенджерів і веб-чатів на сайтах.

BizBots

Російський розробник чат-ботів для бізнесу BizBots спеціалізується на UX-дизайні та технології машинного навчання. Його проекти більш складні й відповідають індивідуальним потребам компаній. Серед клієнтів BizBots – оператор стільникового зв'язку МТС і пошукова система «Яндекс».

ChatBot Conference UA: KompanIYi-rozrobniki chat-botIv z SShA, Evropi ta kraYin SND - 1

Botego

Американська компанія Botego створює чат-ботів лише для роботи на Facebook, але їх програмні рішення дуже якісні. Продукцією розробника користуються такі корпорації, як Coca-Cola і Lipton.

Botfuel

Французькій компанії Botfuel належить унікальна технологія створення індивідуальних чат-ботів, які не тільки повністю відповідають запитам потрібної ЦА, а й збирають у неї фідбек. Треба зазначити, що її боти інтегруються як з соцмережами і месенджерами, так і з сервісами для обміну SMS-повідомленнями.

ChatBot Conference UA: Kompanii-razrabotchiki chat-botov iz SShA, Evropyi i stran SNG - 2

BotsCrew

Британський розробник BotsCrew позиціонує себе, як творця елітних ботів-помічників для великого бізнесу. Основні продукти – майданчики Musement і TecInStore. Крім офісу в Лондоні, компанія має підрозділ у Львові.

 

Підписуйтесь на новини ChatBot Conference UA у Facebook та Twitter!

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії