Як перевірити чат-бот щодо ефективності?

11 грудня 2017
Як перевірити чат-бот щодо ефективності?

Ви володієте компанією і використовуєте для її просування чат-бота? Щоб його робота була ефективною, варто час від часу тестувати бота за 5 показниками. Якщо вони у належному стані – то продовжуйте!

Задоволеність

Щоб розуміти, чи дійсно чат-бот може надати послуги швидко і зручно, варто час від часу запитувати у користувачів, наскільки він комфортний у використанні. Тільки фідбек від клієнтів допоможе покращити його функціональність.

Розуміння мов

Завжди варто пам'ятати про те, що бот не може розмовляти з клієнтом так, як це робить звичайний оператор кол-центру. Важливо усунути всі мовні помилки бота для повноцінного спілкування компанії з користувачем.

Утримання

Для розуміння того, наскільки клієнти зацікавлені в чат-боті, важливо вести статистику відвідування і з'ясовувати відсоток повернення користувачів протягом певного часу.

Фінансова вигода

У будь-якому випадку чат-бот як інструмент повинен позитивно позначитися на діяльності компанії. Якщо поліпшується комунікація з клієнтами, відповідно, повинен зростати прибуток. Якщо ж прибуток не росте – варто переглянути алгоритми роботи бота.

ШІ та швидкість машинного навчання

Особливість розумного чат-бота у тому, що він може самостійно вимірювати прогрес, аналізувати показники самообслуговування без втручання людини.

 

Підписуйтесь на новини ChatBot Conference UA у Facebook та Twitter!

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії