Як чат-боти змінюють галузь освіти

26 червня 2017
Як чат-боти змінюють галузь освіти

Раніше вважалося, що освітній сегмент насилу піддається зміні. Однак чат-боти здатні стати ефективним інструментом для істотного зростання рівня викладання та навчання. Кількість розумних віртуальних співрозмовників зростає щодня, багато з них саме для галузі освіти. Нижче представлено шість спеціалізованих ботів, які стануть в нагоді вчителям і учням.

 

6 корисних чат-ботів для освіти

 

1. AI-алгоритм підрахунку балів за письмові роботи

Вчителі нерідко стикаються з проблемою коректної оцінки за письмову роботу. Особливі AI-системи дають змогу вирішити їх. Наразі такі алгоритми мають слабкі місця, проте незабаром їх вдосконалять. Тим більше що фонд Hewlett з 2012 року спонсорує конкуренцію між розробниками подібних систем.

2. AI-помічний для інтервального навчання

Польський вчений Петро Возняк розробив додаток, здатний відстежувати, що саме вивчає користувач, обчислювати, коли він забуде отриману інформацію, нагадувати йому освіжити придбані раніше знання. Щоб інформація запам'яталася на довгі роки, слід лише кілька разів її повторити. AI-помічник підкаже, коли це краще зробити.

3. Чат-бот для збирання відгуків про якість навчання

Чат-бот збирає думки про якість навчання для зворотного зв'язку через діалоговий інтерфейс. Розумна система адаптує запитання до відповідей учня. Бот з'ясовує причину тієї чи іншої думки та фільтрує нецензурні вирази й образи, висловлені на адресу викладача. Такий зворотній зв'язок істотно підвищить ефективність навчання.

4. Бот-помічник вчителя

У Технологічному інституті Джорджії з'явився віртуальний помічник викладача – Джил Уотсон. Систему оснастили IBM-алгоритмом і навчили, використавши величезний масив даних. Тому, вона здатна коректно відповідати на запитання студентів. Сьогодні такого чат-бота впроваджують в університетах у цілому світі.

5. Бот-консультант для студентів кампусу

В австралійському Університеті Дікина в Вікторії розробляють інтелектуального чат-бота, який відповідатиме на запитання студентів щодо життя в кампусі. Віртуальний помічник на базі штучного інтелекту IBM допоможе знайти лекційний зал, подати заявку на навчання, відшукати місце для паркування та багато іншого.

6. Чат-бот для формування належного навчального плану

Сьогодні в навчанні починають цінувати персональний підхід, який виховує цілісну особистість і висококваліфікованого фахівця в певній галузі. Тому, формуючи навчальний план, величезну роль відіграють інтереси учня. Зміст курсу адаптують до індивідуальних темпів навчання, аби кожен студент осягав знання в комфортному ритмі. Зібрати та проаналізувати дані про кожного учня допомагають чат-боти та AI-алгоритми.

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії