Як чат-боти позбавлять користувачів Інтернет-залежності

20 лютого 2017
Як чат-боти позбавлять користувачів Інтернет-залежності

Засновник Endurance Robots Георгій Фомічов вважає, що чат-боти позбавлять користувачів інтернет-залежності, замінивши їх у віртуальному світі. Персональні асистенти шукатимуть і структуруватимуть інформацію в мережі, а користувач отримуватиме лише потрібні та корисні на той момент повідомлення.

 

Якими функціями має бути наділений якісний віртуальний асистент?

За словами Георгія Фомічова, вже незабаром користувачі в Інтернеті більше спілкуватимуться не з людьми, а з машинами. Настає ера Internet-of-people, і чат-боти стануть посередниками між користувачами та Інтернетом, розбираючи величезні обсяги інформації у пошуках потрібної.

Необхідні функції ефективного бот-асистента:

  • розумний пошук у Google та видача найрелевантніших результатів;
  • відстеження курсів валют і вартості акцій на ринку;
  • оповіщення про цікаві новини з перевірених джерел;
  • оповіщення про погоду;
  • пошук місць, для цікавого та корисного дозвілля наодинці чи з сім'єю;
  • надання перевіреної інформації про певні поняття;
  • допомога в пошуку книги, фільму та ін;
  • бронювання столика, номера в готелі, квитків, замовлення таксі, їжі додому та багато іншого;
  • планування зустрічей і оповіщення про важливі дати.

Насправді перелік розумних функцій безмежний. Важливо, аби бот знав про пріоритети та спосіб життя користувача та допомагав скоротити час, який той марнує в мережі на рутинні дії.

 

Чат-боти – представники користувачів у віртуальному світі

Чат-боти – це своєрідний секретар користувача в мережі, який домовляється з друзями та діловими партнерами про зустрічі, бронює квитки на потрібну дату, т.д. Отже, людині не доведеться фільтрувати величезні обсяги інформації, дотримуватися порожніх формальностей і відволікатися на перегляд пошти. З`являється час на себе.

Як чат-боти позбавлять користувачів Інтернет-залежності

Чат-бот сповіщатиме про важливе, стане персональним новинним каналом, інформуватиме інших користувачів про поточний статус власника – «зайнятий», «готовий поговорити», «будинки», зберігатиме важливу інформацію - номер коду, адреси та інші дані. Необхідну інформацію користувач отримуватиме за лічені секунди. По суті один чат-бот здатен замінити безліч додатків, планувальників, спілкування в соціальних мережах і т. д.

 

Коли у чат-ботів з`являються такі можливості?

Стати ефективним персональним помічником чатботу допоможе максимально зручна у використанні платформа. Тільки так користувач швидко створить і навчить бота. Сучасні платформи здебільшого розраховані на розробників, які тямлять у складній логіці, налаштуваннях і програмуванні.

Отже, аби боти стали популярними серед користувачів у виконанні щоденних доручень, потрібна платформа зі зрозумілим інтерфейсом. В принципі, це можливо здійснити шляхом модернізації вже існуючих рішень, скажімо, Botlibre.

Однак перш ніж модернізувати, розробники мають вирішити проблему запам'ятовування та відтворення раніше отриманої інформації. Георгій Фомічов каже, що потрібен універсальніший за нейромережу алгоритм, який структуровано зберігатиме знання в осередках пам'яті. А пошук інформації здійснювався би за ключовими словами та асоціаціями.

Голова Endurance Robots вважає, що в майбутньому роботи та віртуальні співрозмовники стануть друзями й помічниками людей. І це майбутнє має всі шанси настати вже незабаром.

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії