Голосові дзвінки та доступ до сторонніх сервісів: які функції з'являться у Viber

30 червня 2017
Голосові дзвінки та доступ до сторонніх сервісів: які функції з'являться у Viber

Чергове оновлення для Viber істотно розширить функціональні можливості месенджера. Користувачі гаджетів на базі ОС Android і iOS матимуть змогу ділитися в чаті контентом з інших сервісів, здійснювати голосові дзвінки та інше.

 

5 нових можливостей Viber

 

1. Підтримка сторонніх сервісів

Користувачі месенджера, не виходячи з чату, мають можливість шукати контент на таких ресурсах, як YouTube, GIPHY, Spotify та ін., та надсилати його співрозмовнику. Всі доступні інформативні сайти висвічуються, якщо клікнути на іконку пошуку.

2. Кнопка для пошуку GIF-зображень

Поруч з текстовим рядком з'явилася кнопка для пошуку потрібної гифки. А щоб пошук був швидким, слід ввести ключові слова.

3. Швидкий пошук потрібного стікера

Власники iOS ще минулого року отримали нагоду швидко знаходити бажаний стікер. Тепер ця опція стала доступною і для користувачів Android.

4. Голосові дзвінки

Нульовий баланс Viber Out – не привід не спілкуватися з друзями. Розробники додали опцію голосових дзвінків через додаток до користувачів, у яких також встановлено месенджер.

Якщо ж поповнити Viber Out, дзвінки Україною на мобільні телефони коштуватимуть 2,9 грн за хвилину розмови, а на міські номери – 0,70 грн.

5. Запрошення незареєстрованих друзів до групового чату

Навіть якщо в когось не встановлено додаток, є можливість запросити його до групового Viber-чат. До речі, у вікні повідомлення тепер можливо відповісти через стікер. Раніше для цього потрібно було заходити у додаток.

Таким чином, оновлений Viber став ще зручнішим і цікавішим. Нові функції стануть доступними для всіх користувачів впродовж кількох днів.

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії