Ендрю Ин очолив стартап Woebot

24 жовтня 2017
Ендрю Ин очолив стартап Woebot

Ендрю Ин, один з CEO дослідницького проекту Google Brain, став головою ради директорів стартапу Woebot, який працює над розробкою електронного робота-психотерапевта.

Самостійно навчати робота Ендрю Ин не буде, але візьме на себе функції керівника-порадника для команди розробників. Адже паралельно він займається ще кількома проектами, серед яких розробка курсу по машинному навчанню для відомої освітньої платформи Coursera.

ChatBot Conference UA: Endryu In ocholiv startap Woebot - 1

Що стосується чат-бота Woebot, то він буде проводити когнітивно-поведінкову терапію: допоможе пацієнтам долати тривогу і депресію, а також навчить керувати власними емоціями.

Як підтверджують дані досліджень фахівців Стенфорда, після двох тижнів терапії від Woebot, у пацієнтів зменшився прояв симптомів депресії. Бот-психотерапевт, як і «живий» лікар, пропонував ефективне вирішення питань пацієнтів та скарг від них.

Поки чат-бот не може повністю замінити дипломованого лікаря-психотерапевта. Робот допомагає впоратися з легкими формами депресії, але ніяк не з її важкою фазою. Але Woebot – прекрасний слухач, допомагає людині виговоритися, розповісти про проблеми, які турбують, а потім вже дає гарні поради.

Чат-боти можуть стати асистентами психотерапевтів. До речі, ця практика вже застосовується у Великобританії. Службою охорони здоров'я країни запущено додаток, у якому чат-боти замість операторів-людей віддалено консультують пацієнтів. За допомогою нового сервісу є можливість знизити навантаження на гарячу лінію.

 

Підписуйтесь на новини ChatBot Conference UA у Facebook та Twitter!

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії