Експерт Microsoft розкаже про інструменти для створення ботів на ChatBot Conference

27 лютого 2017
Експерт Microsoft розкаже про інструменти для створення ботів на ChatBot Conference

29 березня на ChatBot Conference виступатиме технічний фахівець українського підрозділу Microsoft – Сергій Поплавський.

Спікер розкриє тему «Conversation As A Platform: огляд хмарних сервісів, патернів і бізнес-сценаріїв створення ботів».

 

Чат-боти стають невід'ємним інструментом у бізнесі. Вони забезпечують цілодобову клієнтську підтримку та суттєво зменшують витрати компанії на маркетинг і зарплату операторам. Про розробку ботів для реалізації різних бізнес-сценаріїв розповість провідний IT-фахівець Microsoft.

Тези доповіді спікера:

  • Кейси щодо застосування ботів для корпоративного та споживчого сегментів. Коли чат-ботів створювати вигідно, а коли – ні.
  • Як використовувати Microsoft Bot Framework і різні хмарні рішення у розробці функціональних спамерських пошукових роботів.
  • Особливості проектування та програмування віртуальних співрозмовників.

 

Сергій Поплавський – топовий експерт Microsoft, фахівець з розвитку продукту Microsoft Azure і впровадження передових розробок в Україні. Має величезний досвід роботи у створенні та втіленні рішень на базі платформи Microsoft Azure. Провів понад 50 спеціалізованих тренінгів і семінарів на цю тему. Чудово володіє такими інструментами розробки, як Visual Studio, впродовж кількох років створював ПЗ на платформі .Net, випустив кілька успішних продуктів для Windows Phone, Windows і Azure.

 

Головна подія України про чат-ботів – ChatBot Conference – відбудеться 29 березня у бізнес-центрі «Парус». Реєструйтесь і приходьте!

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії