Експерт «1С-Бітрікс» розповість на ChatBot Conference, чи замінять боти звичайних співробітників

21 лютого 2017
Експерт «1С-Бітрікс» розповість на ChatBot Conference, чи замінять боти звичайних співробітників

29 березня в ході ChatBot Conference виступить Олександр Демідов – експерт міжнародної компанії «1С-Бітрікс», що пропонує високоефективні рішення для управління сайтами.

Доповідь спікера присвячений актуальній темі «Чи залишать боти вас без роботи?».

 

Олександр Демідов – провідний фахівець в області розробки і управління високонавантажених системами. Тривалий час працював у відомій компанії «Зенон Н.С.П.». Тепер відповідає за розробку і просування SaaS-продуктів в «1С-Бітрікс». IT-експерт часто бере участь у великих інтернет-конференціях.

Міжнародна компанія «1С-Бітрікс» існує на ринку вже близько 20 років, будучи одним з кращих постачальників рішень для управління веб-ресурсами та організації бізнесу. Один з флагманських продуктів компанії – платформа для створення багатофункціональних чат-ботів.

 

В рамках ChatBot Conference Олександр Демідов відповість на одне з найпоширеніших запитань – чи зможуть віртуальні співрозмовники замінити звичайних співробітників.

Основні тезиси виступу спікера:

  • Еволюція чат-ботів. Чому вони стають популярними саме сьогодні?
  • Успішні і неуспішні приклади застосування ботів в бізнесі. В яких випадках віртуальні помічники дійсно дозволяють автоматизувати бізнес-процеси, налагодити ефективний канал комунікації і підвищити якість клієнтської підтримки?
  • Які технічні можливості повинні бути біля платформи для розробки ботів, які принесуть бізнесу користь? Приклад успішно реалізованого кейса «1С-Бітрікс».

 

Перша в Україні міжнародна конференція про чат-боти – ChatBot Conference – відбудеться в Києві 29 березня. Реєструйтеся на подію за посиланням: https://chatbotconf.com.ua.

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії