Дешевий квиток на автобус треба? Бот Bussy «намуркотить» найоптимальніший варіант

12 січня 2018
Дешевий квиток на автобус треба? Бот Bussy «намуркотить» найоптимальніший варіант

Ви завзятий мандрівник, і шукаєте тільки недорогі квитки на автобуси? Бот Bussy вам допоможе! Український програміст створив бота для Telegram, за допомогою якого користувачі можуть замовляти бюджетні квитки за 3199 маршрутами від 214 перевізників України та Європи.

Як користуватися ботом? Необхідно ввести стартове і фінальне міста, дату поїздки – і список можливих поїздок відразу з'явиться. Крім пошуку квитків, доступна функція їх придбання.

Фірмова фішка «Бассі» – це муркотіння бота під час спілкування з користувачем. Так автор хотів зробити послугу більш приємною.

На сьогодні бот доступний українською та англійською мовами. Перші тестування відбулися у грудні минулого року. Позитивними були безліч відгуків саме завдяки мурчанню інтерфейса.

Зараз розробник збирає фідбек від покупців, аналізує переваги та недоліки, щоб найближчим часом збільшити набір ключових функцій бота.

 

Підписуйтесь на новини ChatBot Conference UA у Facebook та Twitter!

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії