Чотири кроки – і ваш чат-бот є корисним у роботі!

26 вересня 2017
Чотири кроки – і ваш чат-бот є корисним у роботі!

У 2016 році стався справжній бум у торгівлі: тепер при замовленні товарів або послуг замість спілкування з операторами-людьми клієнти можуть «спілкуватися» з чат-ботами. Щодо ідеї, то таке ноу-хау мало змінити електронну торгівлю, але цього не сталося. Щоб зробити чат-бот дійсно ефективним і корисним, варто скористатися чотирма принципами:

  • бот як менеджер;
  • бот зі спеціалізацією вузької спрямованості;
  • бот повинен синхронізуватися з людиною;
  • одночасне керування працівниками і ботами.

Бот як менеджер

Щоб чат-боти змінили бізнес на краще, до них варто ставитися так само вимогливо, як і до людей. Взагалі клієнтам все одно, з ким вони спілкуються – з людиною чи ботом. Головне – отримати компетентну та належну допомогу. Якщо ж стандарти стосовно всіх співробітників будуть однакові – можна розраховувати на однакове виконання вимог.

ChatBot Conference UA: Chetyire shaga – i vash chat-bot polezen v rabote! - 1

Бот зі спеціалізацією вузької спрямованості

Якщо ж чат-бот спеціалізується у будь-якій сфері, це допоможе йому «не розгубитися» при складному питанні, що, у свою чергу, дозволить підвищити рівень клієнтської задоволеності.

Бот повинен синхронізуватися з людиною

У тих випадках, коли бот не знає, яку надати відповідь на певне питання, вкрай необхідно своєчасне переведення на фахівця-людину. Налаштувати зв'язок «бот-людина» дуже важливо для повноцінного функціонування сервісу.

Одночасне управління працівниками і ботами

Щоб синхронізація була успішною, необхідно зробити так, щоб і чат-боти, і менеджери знаходилися в одній системі, з можливістю поступового перемикання з чат-бота на людину і навпаки.

 

Підписуйтесь на новини ChatBot Conference UA у Facebook та Twitter!

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії