Чат-революція близько: у Києві відбудеться ChatBot Conference UA

17 січня 2017
Чат-революція близько: у Києві відбудеться ChatBot Conference UA

29 березня 2017 року в Україні вперше відбудеться міжнародна конференція, присвячена чат-ботам, – ChatBot Conference UA. Цю бізнес-подію у Києві відвідають провідні українські та іноземні експерти галузі.

Революція в бізнесі: чат-боти витісняють додатки

Вже незабаром чат-боти стануть звичайним каналом взаємодії між компаніями та клієнтами. Саме у 2017-му багато українських користувачів уперше контактуватимуть з автоматизованими агентами та отримуватимуть швидкі відповіді практично на всі свої запитання.

Комерційний функціонал сучасних ботів: оплата послуг і товарів, консультації клієнтів, висвітлення подій, замовлення їжі, таксі, квитків, онлайн-покупки, синхронний переклад і багато іншого.

Компанії помітили, що впровадження live-чату підвищує конверсію в 5-10 разів. Тому сьогодні багато хто інвестує не в мобільні додатки, а в розробку функціональних чат-ботів.

Основні теми першої міжнародної конференції ChatBot Conference UA

Оскільки чат-боти є головним трендом e-commerce 2017 року, що розвивається, на бізнес-події ChatBot Conference UA розглянуть всі аспекти їхнього створення, використання та монетизації.

На конференції розкриють наступні питання:

  • Ефективні сервіси для розробки, хостингу, просування та аналітики чат-ботів;
  • Використання машинного навчання для створення смарт-ботів;
  • Застосування інструментів Deep Learning у розробці якісних діалогових систем;
  • Заробіток на чат-ботах;
  • Засоби застосування чат-ботів в бізнесі;
  • Емоційна взаємодія з чат-ботами;
  • Заміна ботами живих консультантів;
  • інші!

 

Захід ChatBot Conference UA стане корисним для підприємців, державних діячів, керівників підприємств, маркетологів, топ-менеджерів, фахівців у галузях SMM, HR, освіти; інвесторів і всіх зацікавлених у впровадженні передових розробок для розвитку бізнесу.

 

Організатор конференції – компанія Smile-Expo – один з лідерів у галузі міжнародного виставкового бізнесу. Впродовж 10 років роботи компанія провела понад 150 галузевих заходів в країнах СНД і Східної Європи.

 

Експерти відзначають, що найближчими роками чат-боти активно розвиватимуться та незабаром у цьому бізнесі з'явиться величезна кількість гравців. Однак в підсумку залишаться лише кілька лідерів.

Щоб опинитися серед них, приходьте 29 березня на конференцію ChatBot Conference UA 2017.

Реєструйтеся на офіційному сайті.

Перша українська конференція ChatBot Conference UА присвячена розробці та застосуванню чат-ботів в бізнесі.

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії