Чат-боти захищають бізнес від рейдерів і корупції. Дізнайтеся як на ChatBot Conference

09 березня 2017
Чат-боти захищають бізнес від рейдерів і корупції. Дізнайтеся як на ChatBot Conference

29 березня на ChatBot Conference виступить Олексій Іванкін – співзасновник сервісу моніторингу компаній для захисту від рейдерів і нечесних контрагентів – OpenDataBot.

Тема спікера: «Як OpenDataBot захищає українські компанії».

 

Чат-бот – це найшвидший інструмент повідомити користувачів про все, що відбувається з їхнім бізнесом, а також бізнесом їх клієнтів і постачальників. З огляду на безліч факторів і даних, програма здатна визначити, чи існує загроза безпеки компанії чи ні. Такими функціями володіє сервіс OpenDataBot. Сьогодні він захищає понад 20 тисяч компаній України від рейдерських захоплень, корупційних схем і необгрунтованих претензій чиновників.

На конференції Олексій Іванкін розповість, як саме працює OpenDataBot.

Тези виступу:

  • Проблеми українського бізнесу – рейдери, корупція, претензії державних органів.
  • Аналіз відкритих державних даних. Які дані потрібно аналізувати? Що є сигналом рейдерського захоплення чи нечесності контрагента?
  • Особливості розробки ботів для малого бізнесу та для великих компаній.
  • Архітектура сервісу OpenDataBot для чотирьох платформ – Telegram, Facebook Messenger, Skype, Viber.

 

Олексій Іванкін – співзасновник і головний виконавчий директор компанії OpenDataBot, співзасновник української продуктової компанії 908.vc. Спеціалізується на розробці високонавантажених проектів і пов'язаних з Big Data. На даний момент сумарна кількість користувачів на всіх проектах 908 становить 500 000 чоловік на день.

 

Щоб дізнатися, як завдяки ботам захистити власний бізнес від зловмисників, приходьте 29 березня до БЦ «Парус» на конференцію ChatBot Conference.

Придбайте квитки на захід тут: chatbotconf.com.ua/uk/registration.

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії