Чат-боти та штучний інтелект: коли роботи навчаться думати. Доповідь Сергія Скабьолкіна, FinTech Cluster

24 березня 2017
Чат-боти та штучний інтелект: коли роботи навчаться думати. Доповідь Сергія Скабьолкіна, FinTech Cluster

Наскільки шкидко чат-бот пройде тест Тьюринга та доведе свою здатність думати? Де та межа, за якою чат-бот не відрізняється від живої людини у спілкуванні з нами?

Про чат-ботів як пробних носіїв штучного інтелекту та їхній шлях до інтелекту людського рівня розповість спікер ChatBot Conference UA, один із засновників FinTech Cluster в Україні Сергій Скабьолкін.

 

Сергій Скабьолкін – успішний творець і керівник фінтех-стартапів, співзасновник українського венчурного хабу FinTech Cluster і віце-президент Асоціації учасників електронного бізнесу України (УЕЛБУ). Експерт галузі мобільного банкінгу, бізнес-архітектор мобільних гаманців і онлайн-сервісів.

Впродовж десяти років розвивав проекти провідних банків: «Приват», «Русский Стандарт Банк», «Альфабанк», інших. Брав участь у створенні та просуванні проектів, пов'язаних з мобільними POS-терміналами, безконтактними платежами та мобільними гаманцями. Цікавиться криптовалютою, блокчейн-технологією та Інтернетом речей.

На ChatBot Conference UA Сергій розгляне головні принципи розробки штучного інтелекту та розкриє ідею чат-ботів у якості пробного комунікаційного шару ШІ на шляху до кібернетичного надінтеллекту.

 

Зареєструйтесь та поставте запитання спікеру чи поспілкуйтеся з ним особисто під час кави-брейк!

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії