Чат-бот-юрист DoNotPay буде займатися розлученнями

30 жовтня 2017
Чат-бот-юрист DoNotPay буде займатися розлученнями

Розробник чат-бота-юриста DoNotPay Джошуа Броудер створив оновлену версію програми для допомоги людям – складання заяв про розлучення. Про це повідомляє видання The Wall Street Journal.

За словами Броудера, заяви про розлучення складаються за стандартним шаблоном. Крім того, у більшості випадків подружжя не оскаржують право на майно екс-партнера. Тому фахівці юридичних фірм просто беруть попередні зразки таких документів, змінюють там дані про клієнта, його контактну інформацію. А коштує така процедура близько 10 000 доларів.

Броудер вважає, що чат-бот допоможе 80% людей, які не можуть собі дозволити юридичні послуги, враховуючи їх досить високу вартість. Розробник дивується тому, що ніхто не намагається змінити ситуацію, що склалася.

Нагадаємо, що DoNotPay – заснований на штучному інтелекті суперкомп'ютера IBM Watson. Програма веде діалог з користувачем, збирає дані про його проблеми. Потім чат-бот генерує лист-претензію і допомагає людині спланувати її подальші дії.

З самого початку чат-бот-юрист займався обробкою паркувальних штрафів. Потім сервіс став надавати допомогу людям, яким загрожує виселення або позбавлення нерухомості. На сьогоднішній день чат-бот допоміг 400 000 американцям заощадити 11 млн доларів. При цьому робот не стягує ніякої комісії за свої послуги.

А у майбутньому Джошуа Броудер планує розширити вміння чат-бота. Так, він хоче навчити пристрій вимагати компенсацію від авіакомпаній за затримані рейси. Ще сервіс допоможе позбутися нав'язливих «холодних дзвінків» телемаркетологів.

 

Підписуйтесь на новини ChatBot Conference UA у Facebook та Twitter!

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії