Чат-бот допоможе українським чиновникам правильно заповнювати е-декларації

06 листопада 2017
Чат-бот допоможе українським чиновникам правильно заповнювати е-декларації

Українська громадська організація «Антикорупційний штаб» запускає новий сервіс для заповнення е-декларацій – чат-бота з ім’ям Держслужбовець Тарас. Ця інформація поширена УНН, посилаючись на прес-службу організаціі.

Згідно з її даними, під час першого етапу декларування, який розпочався в Україні рік тому, е-декларації подало близько 100 тисяч чиновників. А на даний час кількість декларантів зросла до 700 тисяч.

Крім цього, аналітик організації Антон Марчук стверджує, що майже в кожній е-декларації, яка надходить фахівцям «Антикорупційного штабу» для опрацювання, є деякі помилки.

Тому, щоб врегулювати процес е-декларування, скоротити час заповнення таких документів, а також уникнути в них будь-яких неточностей, і був створений чат-бот.

Як повідомляють в організаціі, Держслужбовець Тарас поки виконує мінімальну кількість функцій. Так, зараз він може визначити, чи потрібно тому чи іншому суб'єкту подавати е-декларацію. Але з часом перелік його обов'язків розшириться: додасться поетапна інструкція щодо заповнення декларації; буде налаштована смс-розсилка з нагадуванням про терміни подачі документа, зазначенням джерел інформації, яка знадобиться для заповнення декларації.

Чат-бот був розроблений на платформі storytellingbot.com Андрія Хорсева, за підтримки сервісу моніторингу державних реєстрів Opendatabot і Антикорупційної ініціативи ЄС.

 

Підписуйтесь на новини ChatBot Conference UA у Facebook та Twitter!

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії