Чат-бот допомагає підліткам позбутися алкогольної залежності

21 серпня 2017
Чат-бот допомагає підліткам позбутися алкогольної залежності

Бразильська організація анонімних алкоголіків J.Walter Thompson запустила на платформі Facebook чат-бота, який допомагає користувачам позбутися згубної звички.

У Бразилії досить гостро стоїть питання алкогольної залежності серед підлітків. П'ють багато та часто, не усвідомлюючи, що забава перетворюється на суттєву проблему. Щоб допомогти підліткам позбутися згубної звички, керівництво J.Walter Thompson вирішило запустити у відомій соціальній мережі свого віртуального представника. На думку фахівців, у чат-бота більше шансів переконати підлітків пити, ніж у співробітників центру.

Навчали чат-бота зі штучним інтелектом впродовж трьох місяців. Програму розробили на основі аналізу відгуків реальних членів суспільства анонімних алкоголіків. Завдяки цьому готовий чат-бот відповідає персоналізовано та надає користувачеві ненав'язливу психологічну допомогу.

Ще бот пропонує додаткову можливість – долучити користувача до локальної групи підтримки. Фактично, J.Walter Thompson організували в мережі клуб позбавлення від алкогольної залежності, де зберігається повна анонімність учасників.

Впродовж тижня після запуску бота з ним поспілкувалися понад 100 тисяч осіб. 60% з них – підлітки до 17 років. Крім того, на 1300% зросла кількість щоденних запитів про допомогу, які надходять на електронну пошту організації J.Walter Thompson.

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії