Чат-бот киянина допомагає оформити закордонний паспорт без черги

10 травня 2017
Чат-бот киянина допомагає оформити закордонний паспорт без черги

Київський розробник Антон Бібля запустив у Telegram чат-бота iGov. Віртуальна програма що три хвилини перевіряє, чи не з'явилися вільні місця в електронній черзі на оформлення біометричного закордонного паспорту.

Чат-бот здатен відстежувати процес формування черг у всіх відділеннях Державної міграційної служби в восьми великих містах України.

Програма розподілу місць у списку на оформлення закордонного паспорту нового взірця працює за певним алгоритмом: кожній людині відводиться певний час. Однак подейкуди у черзі з'являється вікно. Чат-бот бачить ці раптово звільнені місця та пропонує користувачеві записатися на найближчий час. Якщо час виявляється незручним, бот моніторить далі.

Чат-бот киянина допомагає оформити закордонний паспорт без черги

Отже, завдяки програмі особливо нетерплячі користувачі мають нагоду оформити закордонний паспорт, уникнувши тривалого очікування.

Розробник має намір додати функцію запису в чергу безпосередньо через бота. Наразі користувач повинен реєструватися самостійно, перейшовши за посиланням, який бот надсилає йому в чаті.

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії