Чат-бот IBM Watson виправдав свою рентабельність

26 жовтня 2017
Чат-бот IBM Watson виправдав свою рентабельність

Інвестування у штучний інтелект (ІІ) AVA, разроблений IBM Watson для компанії-постачальника програмного забезпечення Autodesk, підтвердило свою доцільність, про що повідомив віце-президент IBM Роб Хай під час саміту, який відбувся у Каліфорнії.

Використання штучного інтелекту економить кошти телефонних служб підтримки. Як відомо, такі служби мають неабиякий відтік кадрів, тому що не всі справляються з навантаженням. А це означає, що новий персонал треба знову навчати, відповідно – витрачати гроші на це. Багато коштів також потрібно для зарплати співробітникам.

Чат-бот взяв на себе 80% розмов з клієнтами. Таким чином, телефонні служби стали працювати ефективніше. Адже тепер вирішити питання, яке цікавить клієнта, можливо за декілька хвилин, коли раніше на це йшло – кілька годин.

Віртуальний агент завжди має гарний настрій, його не дратують рутинні питання клієнтів. Фахівці компанії Autodesk наповнили ІІ величезним словниковим запасом, тому він відповідає не якимись там заїждженими фразами.

Штучний інтелект IBM Watson планують використовувати у різних сферах діяльності. Наприклад, незабаром він буде допомагати суду округу Монтгомері, який розслідує справи неповнолітніх, приймати рішення щодо встановлення опіки над дітьми. А у 2018 році IBM мають намір замінити на ІІ телеоператора американського турніру з великого тенісу.

 

Підписуйтесь на новини ChatBot Conference UA у Facebook та Twitter!

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії