Чат-бот ENGINE Digital визначив улюблений контент українських користувачів Facebook

15 лютого 2017
Чат-бот ENGINE Digital визначив улюблений контент українських користувачів Facebook

Компанія ENGINE Digital задіяла чат-бота, щоб з'ясувати, який контент найбільше цікавить українського користувача Facebook. Розумна програма опитала 236 респондентів і визначила, який контент людей чіпляє, а який дратує.

Загальні дані

За даними чат-бота, більша половина опитаних регулярно користується Facebook для спілкування, перегляду новин і розважального контенту. З них 22% використовують ПК, а 31% надає перевагу мобільному гаджету. Лише п'ята частина користувачів звертає увагу на пости брендів, інші читають переважно друзів.

Який контент цікавить?

Аби користувачі підписалися на сторінку бренду, контент має бути корисним і цікавим. Понад чверть респондентів відповіли, що підпишуться на сторінку, якщо вже користуються товарами компанії. А ось популярність марки, можливість виграти приз і нав'язлива реклама практично не сприяють збільшенню підписників. 1% користувачів увійде до групи лише для того, щоб написати гнівний відгук.

Чат-бот ENGINE Digital визначив улюблений контент українських користувачів Facebook (1)

Майже 40% користувачів люблять live stream унікальних подій. Отже до брендів, які це транслюють, публіка Facebook ставиться лояльніше.

Варто зазначити, що лише 18,8% користувачів не заходять на сторінку бренду для перегляду вже існуючого контенту. Тому компаніям слід ретельно підбирати пости та пильнувати власний імідж.

Що дратує?

20,5% користувачів відписуються, коли бренд постійно просить розшерити конкурси та дописує не в тему. 18,5% нервують, якщо адміністратори не відповідають на повідомлення. 15,1% розфренджують за несмішні жарти, 13,2% – за однаковий нецікавий контент, а 12,7% – за неякісне та несмачне візуальне оформлення.

До слова, більшість респондентів не беруть участь у конкурсах, тому постійні розіграші їх тільки відштовхують.

Зворотній зв`язок

Думку про бренди половина користувачів висловлює у себе на сторінці, чверть залишає на сторінці компанії та понад 20% пишуть адмінам у лічку.

Чат-бот ENGINE Digital визначив улюблений контент українських користувачів Facebook (2)

Щодо спілкування з чат-ботом, 89% респондентів написали, що їм сподобалося. Більше того, після опитування третина користувачів не припиняє комунікацію з розумним віртуальним співрозмовником.

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії