​​​​​​​Чат-бот DoNotPay допоможе отримати жертвам хакерів компенсацію від Equifax

13 вересня 2017
​​​​​​​Чат-бот DoNotPay допоможе отримати жертвам хакерів компенсацію від Equifax

У відомого бота-юриста DoNotPay з’явилася ще одна функція – він допомагає користувачам подати позов на компанію Equifax, щоб отримати відшкодування збитків після хакерської атаки.

Equifax – це онлайн-сервіс, який надає користувачам дані про стан їхньої кредитної історії. У травні цього року хакери зламали цей сервіс і отримали доступ до інформації 143 мільйонів користувачів, тобто 44% населення США. Зловмисники дізналися номери соціальних страховок, водійських прав, адреси, конфіденційні дані банківських карт та іншу інформацію, яка стосується клієнтів. Але головне, що компанія повідомила про цей інцидент лише через місяць. Керівники сервісу дізналися про те що трапилося наприкінці липня – і буквально відразу ж продали акції компанії, отримавши за них $ 1,8 мільйона. Офіційну заяву про прикрий випадок було зроблено тільки на початку вересня.

Жертвою хакерської атаки став і Джошуа Бродер – розробник бота-юриста DoNotPay. Він вирішив зробити бота ще більш функціональним, додавши опцію подачі позову на Equifax. Саме так творець віртуального юриста має намір довести до банкрутства нечесну компанію.

Клієнти сервісу вже почали подавати позови на Equifax. За допомогою бота вони економлять кошти на послуги юриста і можуть запросити компенсацію від $ 2,5 тисячі до $ 25 тисяч, відповідно до законів конкретного штату.

Нагадаємо, чат-бот DoNotPay, який створювався для того, щоб оскаржувати несправедливі штрафи за паркування, сьогодні може вирішувати питання 1000 різних ситуацій, які стосуються правової сфери.

 

Підписуйтесь на новини ChatBot Conference UA у Facebook та Twitter!

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії