Боти вирішують юридичні проблеми без юристів. Докладніше – на ChatBot Conference

13 березня 2017
Боти вирішують юридичні проблеми без юристів. Докладніше – на ChatBot Conference

29 березня на ChatBot Conference виступлять представники юридичної компанії «Юскутум» – Нестор Дубневич і Валентин Пивоваров.

Тема спікерів: «Боти – вбивці консалтингової професії».

 

Бот-юрист аналізує чинне законодавство, враховує безліч факторів і, апелюючи цитатами з нормативно-правових актів, відповідає на запит клієнта. Отже, віртуальні співрозмовники поступово повноцінно замінюють юридичних консультантів. До того ж їхні послуги є значно дешевшими.

Як розробити якісного бота-юриста, представники юридичної компанії «Юскутум» розкажуть на конференції.

Тези виступу:

  • чому боти є загрозою для працівників консалтингового бізнесу;
  • як боти вже сьогодні вирішують юридичні проблеми в обхід юристів;
  • скільки боти заощадили коштів на юридичних послугах;
  • досвід створення бота-юриста.

 

Нестор Дубневич – юрист компанії JUSCUTUM, партнер lexnet.io, розробник бота для юридичних консультацій Bot.Lawyer.

Учасник The Berlin LegalTech 2017 Hackathon – першого в Європі Хакатона з юридичних інновацій. Фіналіст International Summer School on Cyber ​​Law 2016. Спікер конференцій з блокчейну, Інтернету речей і кібербезпеки, серед яких Blockchain Conference Kyiv, IOT Conf Ukraine, HackIT Ukraine, UISGCON12.

Автор публікацій про ботів-юристів, розумні контракти та впровадження технології blockchain у держуправління для видань Forbes, AIN, Forklog, «Юридична Практика».

 

Валентин Пивоваров – директор з інновацій JUSCUTUM, CEO & founder провайдера legaltech-рішень lexnet.io.

Організатор першого українського круглого столу за правовим статусом біткоіна. Спікер міжнародної конференції «Електронна валюта в світі сучасних правових і економічних викликів» у РФ, Форуму інноваційного правосуддя в Гаазі.

 

Міжнародна подія, присвячена використанню чат-ботів у бізнесі, – ChatBot Conference – відбудеться 29 березня в БЦ «Парус».

Придбайте квиток за посиланням: chatbotconf.com.ua/uk/registration.

Share:
Схожі новини
16 серпня 2017
У південнокорейському інформаційному агентстві Yonhap спортивні новини висвітлює бот Soccerbot. Статтю він пише за кілька секунд. Система вже створила понад...
15 серпня 2017
AI-алгоритм компанії Ілона Маска довів, що він є найкращим гравцем у Dota 2, а люди йому не суперники. Вирішальний батл...
11 серпня 2017
Програмісти Microsoft створили чат-бота, який вираховує клієнтів веб-сайтів з продажу секс-послуг. Бота тестували в трьох містах – Атланті, Сіетлі та...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії