Боте, допоможи знайти роботу!

09 жовтня 2017
Боте, допоможи знайти роботу!

Мабуть, у кожної людини рано чи пізно виникає думка про те, як було б круто мати помічника, який допоміг би знайти цікаву роботу і сприяти кар'єрі. Такі віртуальні помічники вже є! Рекрутерам вони допомагають у підборі персоналу, а претендентам – у пошуках бажаної роботи.

Ми розповімо про п'ять кращих ботів, якими може скористатися кожен.

1. Чат-бот Leap надає компаніям рекомендації про людей, які зацікавлені пошуком нової роботи. Спершу користувачі зазначають свої кращі риси і види діяльності, якими б хотіли займатися. Якщо є збіги між претендентом і роботодавцем, сервіс рекомендує людині певну вакансію і самостійно відправляє резюме в компанію.

2. Сервіс Mosaic допомагає складати правильне резюме, яке змогло б зацікавити рекрутера. Для цього важливо описати свої кращі риси вдачі та навички в роботі, які стосуються вакансії, а далі чат-бот допоможе сформувати документ.

3. Боти Wade & Wendy надають консультацію у сферах кар'єрного планування і пошуку кандидатів. Здобувачі отримують цікаві вакансії, а рекрутери – резюме компетентних осіб, які надалі можуть стати працівниками компаній.

ChatBot Conference UA: Bote, dopomozhi znayti robotu! - 1

4. У сервісі Newton є можливість знайти роботу мрії. Наприклад, людина може адресувати боту свої побажання через інтерфейс для спілкування, а він, у свою чергу, запропонує кращі варіанти вакансій.

5. Чат-бот Woo дає можливість шукати роботу анонімно. Людина прописує йому власні бажання стосовно виду діяльності та умов праці, а бот показує ці дані відібраним рекрутерам, не називаючи ПІБ користувача. Якщо у компанії зацікавляться – отримають контакти людини і продовжать з нею спілкування.

 

Підписуйтесь на новини ChatBot Conference UA у Facebook та Twitter!

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії