«БАМПЕРБОТ» допоможе зорієнтуватися після ДТП

01 вересня 2017
«БАМПЕРБОТ» допоможе зорієнтуватися після ДТП

Колишній патрульний поліцейський і юрист Олександр Харченко запустив чат-бота для допомоги людям, які потрапили в ДТП. Віртуальний Telegram-співрозмовник підкаже, що робити і куди телефонувати після аварії.

За часів роботи патрульним поліцейським Олександр Харченко помітив, що багато людей після аварії губляться і не знають, що робити. Тому у нього виникла ідея створити для них цифрового помічника, який чітко і доступно розповість, що робити, куди дзвонити, які дані потрібно зафіксувати і т. п.

Розробник каже, що «БамперБот» може стати у нагоді не тільки під час ДТП, а й для підготовки до раптової аварійної ситуації. Поспілкувавшись з ботом при спокійних обстановинах, водій буде знати, як реагувати в екстремальних умовах.

Олександр сам написав алгоритм бота. Технічна частина проекту була реалізована на платформі Corezoid фахівцями компанії Bot & Partners Law Firm.

Боту не потрібно задавати зайвих питань. Після ДТП користувачеві досить зв'язатися з ним, а потім обирати відповідь із запропонованих варіантів. Спілкування відбувається швидко і просто.

Автор проекту підкреслив, що логіка бота була прописана з урахуванням чималого досвіду роботи в патрульній поліції, оформлення ДТП і юридичної практики.

З «БамперБотом» можна також поспілкуватися в Facebook Messenger.

До слова, якщо в аварії є постраждалі, то в Telegram можна зв'язатися з ботом «Жгут», який сприятиме у наддані першої допомоги.

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії