Albert in the House – розумний бот, який пояснює суть указів президента США простою мовою

04 вересня 2017
Albert in the House – розумний бот, який пояснює суть указів президента США простою мовою

Компанія noHold запустила унікального AI-бота Albert in the House, який розуміє і пояснює розпорядження президента США простою мовою.

Бот був розроблений на власній платформі компанії – Albert. Віртуальний співрозмовник використовує технології аналізу природної мови і систему логічних висновків. За рахунок цього він розуміє питання користувача і відповідає на нього - надсилає цитату з підписаного указу і пояснює її значення. Як заявив глава компанії Дієго Вентура, розумний бот надає людям доступ до знань без цензури. Він видає виключно факти, без емоційного забарвлення і політичної заангажованості.

Мета створення політичного бота  допомогти громадянам США розібратися в законодавстві і зрозуміти, як розпорядження уряду вплинуть на бізнес і повсякденне життя.

Поки з ботом можна тільки листуватися, але незабаром він з'явиться на голосових пристроях за типом Google Home і Amazon Echo. Алгоритм ще не досконалий – розуміє не всі питання і іноді надсилає просто цитати без пояснень. Однак розробники постійно його удосконалюють.

Відзначимо: платформа Albert розроблена спеціально для підприємств. Представники компаній можуть створювати на ній ботів з різними функціями: для корпоративного менеджменту, клієнтської підтримки і т.п.

 

Підписуйтесь на новини ChatBot Conference UA у Facebook та Twitter!

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії