AI-асистенти докорінно змінять онлайн-освіту

16 травня 2017
AI-асистенти докорінно змінять онлайн-освіту

Якісна освіта неможлива без гідного вчителя. Якщо згадати історію, Сократ навчав Платона, Платон – Аристотеля, а той у свою чергу – Олександра Македонського. З появою сервісів онлайн-навчання освіта стала доступнішою для різних верств населення. Однак на практиці люди не часто проходять онлайн-курси, вважаючи за краще осягати нові знання під керівництвом досвідчених педагогів. Експерти придумали, як в епоху розвитку цифрової реальності популяризувати освітні онлайн-проекти – вони вирішили задіяти AI-асистентів.

Сьогодні з'являється безліч освітніх сервісів з віртуальними вчителями. Серед них Your.md, який надає корисні рекомендації щодо здорового способу життя, та x.ai для планування часу з метою збільшення ефективності роботи. За словами засновників таких проектів, вони прагнуть наділити AI-асистентів «людяністю» та «емпатією», зробити їх схожими на справжніх вчителів, які благотворно впливають на користувачів.

AI-асистенти докорінно змінять онлайн-освіту

В якості цифрових наставників зазвичай задіюють чат-ботів. Представники AdmitHub розробили бота, котрий вчить першокурсників подавати заявку на стипендію, заповнювати документ на надання кімнати в гуртожитку, записатися на додаткові курси. Студенти Корнельського університету отримують відповіді на поширені запитання від спеціально розробленого бота.

Прикладів ботів, які стають у нагоді учням, чимало. Деякі з них рекомендують навчальні матеріали, деякі підказують, як виконати домашнє завдання, є віртуальні асистенти для вивчення іноземних мов. До слова, один з російських стартапів створює бота на базі штучного інтелекту для освоєння англійської. Програма складає персональний план занять, відповідає на запитання користувача в чаті, управляє тренажерами для відпрацювання мовних навичок і багато іншого.

Минулого року Білл Гейтс заявив, що чат-боти мають шанс стати непоганими репетиторами. Виглядає на те, що його прогноз стає реальністю.

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії