9 українських ботів, якими користуються вже зараз

22 березня 2017
9 українських ботів, якими користуються вже зараз

Минулого року лише за шість місяців у мережі з'явилося понад 34 000 чат-ботів різного призначення та фукнкціоналу. Популярність програм-співрозмовників обумовлена низкою факторів: вони досить прості в розробці, не займають місця в пам'яті, оскільки не потребують встановлення, здійснюють різноманітні дії через спілкування в месенджерах.

Сьогодні рідко зустрінеш універсальних чат-ботів. Переважно вони виконують конкретні завдання:

  • автоматизація рутинних дій;
  • пошук відповідей на запити клієнта;
  • пошук, аналіз і структурування інформації в масиві великих даних;
  • вибір, прийом і оплата товару чи послуги;
  • збір та аналіз даних про клієнтів компанії та звичайних користувачів.

Послугами яких ботів користуються в Україні

Українські компанії вже давно впроваджують ботів для покращення клієнтського обслуговування. Наведемо перелік найпопулярніших і найкорисніших програм-співрозмовників.

1. Paypbbot – бота найбільшого банку України – «ПриватБанку» – створили з метою здійснення грошових переказів у месенджері Telegram.

2. «Мои платежі» – програма-співрозмовник для сплати комунальних послуг у Facebook через «ПриватБанк».

3. Зоряна – бот-консультант «Київстар» розповідає клієнтам компанії про тарифи, послуги, акції та ін. Працює у Facebook і на офіційному сайті.

4. Donor.ua – віртуальний консультант з питань здавання крові. Доступний на всіх популярних платформах.

5. Whereisnpbot – програма відстежує місце перебування посилок «Нова Пошта». Не є офіційним ботом компанії та працює лише в Telegram.

6. QTrackerBot – ще один бот, що відстежує посилки. Він функціональніший – стежить за доставкою сервісами «Укрпошта», «Нова Пошта», «Делівері» та «Міст-Експрес». Доступний також тільки в Telegram.

7. Paralegalbot – програма веде реєстр компаній.

8. iGovBot – чат-бот у Telegram, надає дані про компанії за їхньою назвою, кодом ЗКПО чи іменем керівника. Оперативно сповіщає про зміни, що стаються з компаніями. Працює з даними на ресурсі державних послуг iGov.

9. OpenDataBot – віртуальний асистент, здійснює моніторинг реєстраційних даних про компанії України та судового реєстру. Працює на всіх популярних платформах.

Це, звісно, лише дещиця з переліку ботів українських компаній. Але саме вони вважаються найкориснішими для користувачів.

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії