5 кращих чат-ботів у кулінарному мистецтві та харчуванні для гурманів

05 січня 2018
5 кращих чат-ботів у кулінарному мистецтві та харчуванні для гурманів

Боти все частіше використовуються, щоб допомогти нам вирішувати проблеми. Замість того, щоб висіти на лінії в очікуванні відповіді, годинами слухаючи безглузду мелодію, ви можете використовувати бота, щоб отримати відповідь або виконати запит практично без очікування, або відповісти на емейл, який ви надіслали у компанію або службі підтримки.

Хочете вірте, хочете ні, але чат-бот також може розповісти вам, чим і де пообідати. Це стає надзвичайно популярним серед ресторанів, які можна знайти у результатах пошуку локальних об'єктів.

Ці чат-боти можуть порекомендувати вам ресторан, рецепт для приготування їжі, і навіть продукти, які знадобляться вам для приготування вашої улюбленої страви. Давайте зробимо огляд кращих чат-ботів у харчуванні.

1. Чат-бот Food Network
 

Портал Food Network має чат-бот, інтегрований з Facebook Messenger. Просто залогініться на Facebook або відкрийте додаток Messenger на мобільному телефоні.

Є кілька способів взаємодії з цим чат-ботом. Завдяки йому ви можете шукати рецепти, відфільтровані за:

  • інгредіентами;
  • іменами кухарів;
  • типами страв;
  • смайликами або емоційними відповідями.

Наприклад, маєте бажання дійсно бути здивованим рецептом? Тоді натисніть на шокований смайлик. Якщо ви знаєте, якими основними навичками приготування їжі володієте, цей ІІ допоможе вам легко знайти ідеальний рецепт для приготування страви.

ChatBot Conference UA: 5 kraschih chat-botIv u kulInarnomu mistetstvI ta harchuvannI dlya gurmanIv 1

2. Betty Crocker
 

Хто не любить смачні страви домашнього приготування? Цей ресурс стане у нагоді, коли ви хочете просто побути вдома, приготувати апетитне блюдо і заощадити трохи грошей. Немає нічого гіршого, ніж під час приготування їжі виявити, що у вас немає якогось важливого інгредієнта. У такому випадку скажіть: «Alexa, запитай Betty Crocker про ...» – і ви отримаєте відповідну заміну. Вам не треба буде бігти до магазину.

3. Make It Soy
 

Бажаєте змінити інгредієнти у рецепті, щоб зробити його вегетаріанським? Make It Soy – це бот-вегетаріанець, який може замінити звичайні інгредієнти, наприклад, яйця і масло, продуктами нетваринного походження. Це – «навик» цифрового помічника Alexa, який означає, що вам просто потрібно скористатися Amazon Echo.

ChatBot Conference UA: 5 kraschih chat-botIv u kulInarnomu mistetstvI ta harchuvannI dlya gurmanIv 2

4. Halal Food Trucks
 

Іноді важко знайти халяльну їжу, особливо у певних місцевостях. До деяких країн або регіонів вона не поставляється. Знайти щось поблизу, практично неможливо у таких ситуаціях.

На щастя, у Facebook Messenger є чат-бот компанії Halal Food Trucks. Вам більше не доведеться турбуватися, де ви зможете купити їжу. Просто запитайте чат-бота або скажіть йому, де ви знаходитеся саме у цей час, – і дізнаєтеся, де є найближча точка продажу халяльних страв.

5. Spoonacular
 

Spoonacular – чат-бот у Telegram, який дозволить знайти рецепти та ідеї для меню. Він може допомогти вам знайти продовольчі товари у звичайному продуктовому магазині. Більш того, він також надасть відомості про харчову цінність продукту, мірну таблицю і може розповісти жарти про їжу.

 

Підписуйтесь на новини ChatBot Conference UA у Facebook та Twitter!

Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії