12 ботів-помічників для запуску стартапа

10 серпня 2017
12 ботів-помічників для запуску стартапа

Багато компаній використовують чат-ботів для просування послуг і товарів, але не всі знають про існування ботів-помічників. Вони виконують важливі завдання на початкових етапах, наприклад, підбору персоналу чи розкрутки.

Боти та їхні функції

 1. З Advobot у месенджері Slack процес підписання договору про нерозголошення інформації здійснюється в кілька кліків. За акціонерну угоду та договір про купівлю-продаж відповідатимуть інші боти, які ось-ось з'являться.
 2. Юридичні питання вирішуйте з LawTrades. Достатньо написати запитання та вказати клас юриста, який вам по кишені. Звертайтеся до бота з питань реєстрації торгової марки чи патентування, правильного оформлення документації для укладання контрактів.
 3. Менеджера з пошуку персонала тимчасово замінить бот Mya, провівши значну частину співбесіди, він перевірить, чи відповідає цей кандидат певній посаді.
 4. Долучити до справи нового співробітника, допомогти йому познайомитися з колегами покликаний бот Obie. Він формує відповіді на базі Google Drive та Evernote в CRM-системі Salesforce. Запитання до помічника слід розпочинати зі слів «Хто», «Що» та «Як».
 5. Pitchbot і The AI VC існують для імітації розмови з інвесторами. Швидко та чітко відповідають на поширені запитання від бізнес-янголів.
 6. Ботів Driftbot, ManyChat, Intercom задіюють не лише у спілкуванні з клієнтами, але й у моніторингу ЦА в Facebook, користувачів, які переглядають сторінку та надсилають повідомлення. Отже ви маєте картку клієнта для теплих і холодних розсилок.
 7. Growthbot сповіщує вашу команду про нову продукцію компаній, що займаються маркетингом програмного забезпечення. Шукати інформацію про них не має потреби, лише поставте запитання, і бот видасть найкращі онлайн-повідомлення, облікові записи в соцмережах і багато іншого.
 8. Бот Kit доставить імейли клієнтам і налаштує рекламу на Facebook.
 9. Автоматизує процеси у відділі продажів Sudo.
 10. Знайдіть співробітників для спільних обідів з ботом Donut.
 11. Молодий фахівець отримає зворотній зв`язок від старших колег, додавши бота CareerLark.
 12. Бот Howdy збирає відгуки та побажання, відповіді на опитування від колективу та надає звітність. У такий спосіб пильнуєте настрій і побажання співробітників.
Share:
Схожі новини
12 лютого 2018
В оновленні месенджера Telegram 4.8, серед іншого, тепер доступні декілька нових корисних функцій: можливість авторизації на сторонніх сайтах і стримінг...
09 лютого 2018
Громадська організація «Антикорупційний штаб» створила чат-бота «Держслужбовець Тарас», який є доступним у месенджерах Telegram і Facebook. Його основне завдання –...
05 лютого 2018
Українська асоціація туристичних агентств (УАТА) допоможе туроператорам з консультацією туристів, які знаходяться на відпочинку. Фахівці запровадили чат-бота, який може відповісти...

Пiдписатись на новини

будь в курсі новин конференції індустрії